„Auta jsou jedny z nejvíce opojných, nejkrásnějších věcí, které kdy lidstvo vytvořilo.“ -Jeremy Clarkson-
sunbeam-3199489_960_720.png
historické vozy . youngtimery . budoucí klasika . retromoderna . speciály
investice . obchod . renovace. výroba . lounge . skladování . pronájem 

Pokud hledáte speciál či automobil na investici, jsme tu, abychom Vám pomohli. Nezáleží na tom, zda je to pro Vaši radost, nebo pro prodej do budoucna - umíme najít přesné vozidlo podle Vašich představ, Vašich snů...Pojďme snít!

V době masivní výroby dokážeme nabídnout
něco víc než jen auto. Můžete mít něco, co dává smysl - vůz, který vám udělá radost při řízení, nebo na který budete pouhým pohledem jednoduše hrdí.

NAŠE SLUŽBY

pokud Vám něco v našich službách chybí - dejte nám vědět - je možné že to umíme, akorát jsme se zapomněli pochlubit :)
OBCHOD
OBCHOD

Milujeme opravdová auta a obchodování s nimi nás baví. Dbáme na oboustranně výhodné podmínky, špičkový poprodejní servis a přátelský vztah s klientem.

press to zoom
PRONÁJEM
PRONÁJEM

Svatba, narozeniny, firemní event... to vše jsou příležitosti, na které si u nás půjčit naše výjimečné vozy, a to s řidičem či bez.

press to zoom
IMPORT
IMPORT

Díky našim globálním kontaktům dokážeme nabídnout nevšední vozy z celého světa. Vy vyberete, my prověříme, zaletíme, ověříme, koupíme, přivezeme, připravíme a předáme Vám.

press to zoom
RENOVACE
RENOVACE

Kapitola sama o sobě. Poskytujeme plánování i samotnou realizaci. Detailing, speciální přestavby a rekonstrukce, např. pro historická rallye.

press to zoom
CLUB LOUNGE
CLUB LOUNGE

Nově otevíráme soukromou lounge, která se skvěle hodí pro obchodní příležitosti a setkání. Zvýšené atrium s pohodlným posezením nabízí nevšední pohled.Nápady zde přicházejí samy.

press to zoom
OSOBNÍ ŠOFÉR
OSOBNÍ ŠOFÉR

Přijet na obchodní schůzku na zadní sedačce klasické limuzíny s novinami a osobním řidičem v šoférské čepici, tomu říkáme "nářez" :-). Rozhodně Vám to prolomí ledy...

press to zoom
VÝROBA
VÝROBA

Další novinkou je vlastní výroba. Po zkušenostech s nedostatkem dílů na trhu, či jejich chabou kvalitou, zahajujeme vlastní výrobu různých materiálů - od plastu po hliník, vše v kvalitě srovnatelné či lepší než originál.

press to zoom
USKLADNĚNÍ
USKLADNĚNÍ

Po koupi vozu jej můžete u nás "ustájit". postaráme se o průběžnou údržbu akumulátoru a pravidelný servis. Tato služba je především určena pro investiční vozy.

press to zoom
EVENTY
EVENTY

Výstavy, vernisáže, kongresy, oslavy, firemní i nefiremní události a večírky... ty mohou vyžadovat něco neobyčejného, co je posune o level výš, co přiláká pozornost. Představivosti se meze nekladou.

press to zoom

AUTOMOBILES.CZ

denně nové nabídky
prověřeno a odzkoušeno
celosvětová logistika
individuální přístup
poprodejní péče
„Mám konkrétní dotaz a chci získat více informací
o spolupráci s AUTOMOBILES.CZ“
 
Original on Transparent.png