„Auta jsou jedny z nejvíce opojných, nejkrásnějších věcí, které kdy lidstvo vytvořilo.“ -Jeremy Clarkson-
btc accepted.png
historické vozy . youngtimery . budoucí klasika . retromoderna . speciály
investice . obchod . renovace. výroba . lounge . skladování . pronájem 

Pokud hledáte speciál či automobil na investici, jsme tu, abychom Vám pomohli.Nezáleží na tom, zda je to pro Vaši radost, nebo pro prodej do budoucna - umíme najít přesné vozidlo podle Vašich představ, Vašich snů...Pojďme snít!

V době masivní výroby dokážeme nabídnout
něco víc než jen auto. Můžete mít něco, co dává smysl - vůz, který vám udělá radost při řízení, nebo na který budete pouhým pohledem jednoduše hrdí.

Naše Služby

pokud Vám něco v našich službách chybí - dejte nám vědět - je možné že to umíme, akorát jsme se zapoměli pochlubit:)
OBCHOD
OBCHOD

Milujeme opravdová auta a obchod s nimi nás baví.Dbáme na oboustranně zajímavé podmínky a poprodejní servis a přátelský vztah s klientem.

PRONÁJEM
PRONÁJEM

Svatba, narozeniny, firemní event? Pro tyto i jiné příležitosti zjišťujeme pronájem speciálních automobilů s řidičem i bez.

IMPORT
IMPORT

Díky globálním kontaktům umíme dovézt široké portfolio vozidel z celého světa.Vyberete, prověříme, zaletíme, zkontrolujeme, koupíme, dovezeme, připravíme, předáme.

RENOVACE-PROJEKTY
RENOVACE-PROJEKTY

Kapitola sama pro sebe.Plánujeme projekty a zajišťujeme renovace. Od detailingu po kompletní renovaci.Zajišťujeme také speciální přestavby a úpravy vozidel, např. pro historickou rally.

CLUB LOUNGE
CLUB LOUNGE

Aktuálně otevíráme privátní lounge pro obchodní příležitosti a setkání. Vyvýšené atrium s pohodlným sezením, možností občerstvení a výhledem na vozy je skvělým místem pro nové nápady a nevšední setkání.

MŮJ ŠOFÉR
MŮJ ŠOFÉR

Přijet na jednání v klasické limuzíně, pěkně vzadu s vodou, novinami a šoférem, kterým ještě ke všemu má i čepici:) Tomu my říkáme nářez! Garantujeme, že kamkoli přijedete prolomíte ledy!

VÝROBA
VÝROBA

Další novinkou u nás je malovýroba. Díky zkušenostem s nedostatkem dílů či jejich chabou kvalitou nyní na zakázku dodáváme rozmanité díly v různých materiálech od plastu po hliník. To vše v kvalitě srovnatelné s originálem.

SKLADOVÁNÍ
SKLADOVÁNÍ

Zajišťujeme dlouhodobé skladování vozidel po jejich koupi, včetně údržby akumulátoru, startování a pravidelné kontoly - servisu.Služba je určena především investičním vozidlům.

EVENTY
EVENTY

Výstavy, vernisáže, konference, kongresy, oslavy, setkání, firemní i soukromé příležitosti někdy vyžadují přítomnost něčeho co přitáhne pozornost a ozvláštní celou akci.Vymyslet se dá v podstatě cokoli na co si vzpomenete...

AUTOMOBILES.CZ

denně nové nabídky
prověřeno a odzkoušeno
celosvětová logistika
individuální přístup
poprodejní péče
„Mám konkrétní dotaz a chtěl bych získat více informací o spolupráci s AUTOMOBILES.CZ“